Подружжя Бабкіних продовжує закохувати в себе милими знімками в соціальній мережі. Зіркова пара Сергій та Сніжана не приховують своїх почуттів, тому виглядають дуже гармонійно у спільних фотосесіях.

Читайте також: Ніжність у ліжку: у мережі з'явились чарівні фото Сергія Бабкіна з дружиною

Зіркове подружжя не тільки чарівно виглядає на фото, але й як справжня сім'я спільно планує відпочинок. У коментарі ТСН артист зізнався, що зі своєю чарівною дружиною має спільне захоплення – йогу. Відтак відпочинок вони проведуть по-особливому: пара вирушить у мандрівку Грузією, де відбудеться йога-тур.

З нашим учителем та інструктором з йоги, який зібрав команду однодумців, ми вирушаємо в гори під Батумі. Там ми і ще кілька сімей влаштуємо собі якийсь йога-тур, будемо ходити в гори, на екскурсії, проведемо такий корисний "сімейно-дитячо-йогівський" відпочинок. Такий формат відпустки буде у нас вперше в житті, і ми вже не можемо дочекатися, щоб поїхати,
– розповів Сергій Бабкін.

Відомо, що поїздка відбудеться у серпні 2018 року. Перед тим у липні Сергій Бабкін планує повезти свою сім'ю на море в Туреччину, де вони проведуть "лінивий" відпочинок.

"У липні ми з дітьми поїдемо на найледачіший відпочинок до Туреччини. Це те, чого зараз дуже потребує душа: сонце, море, сон і їжа", – додав Сергій Бабкін.