У Міжнародний день музики, 1 жовтня, Сергій Бабкін презентував свій 12-ий за рахунком альбом "Музасфера". До нього ввійшли 13 треків, які вже стали хітами в Україні. Зокрема, "Де би я" та "Хто далі йде". Окрім цього, платівка вмістила пісні, які досі ще ніхто не чув.

Читайте також: Сніжана Бабкіна здивувала незвичним образом: яскраве фото

Минуло понад 2 тижні з часу презентації "Музасфери", як Сергій Бабкін вирішив показати процес його запису. На фото артист постав у студії звукозапису. При цьому він був напівоголеним, відтак засвітив рельєфний прес. Свій зовнішній вигляд співак пояснив у пікантному дописі.

"Коли я записуюся в студії, завжди прибираю все зайве: обов'язково звільняюсь від взуття, знімаю годинник, каблучки і верхній одяг теж. Я почуваюся вільно, коли на мені нічого немає. Тіло теж працює, співає, дихає, резонує. Зайве на ньому буде заважати, сковувати і відволікати. А коли воно вільне, ти повністю занурюєшся в процес, в тему, в пісню, чіткіше відчуваєш всі слова і відтворюєш правильний звук", – зізнався Сергій Бабкін.

Прихильниці одразу ж відреагували на звабливе фото співака. "Ось так би і в житті ходили, а не лише на фото", "Цікавий підхід до роботи", "А відео є?", – написали користувачі мережі. Однак деякі прихильники порадили Сергію Бабкіну "берегти своє тіло для коханої дружини", а не виставляти його на показ.