В інтерв’ю для видання JetSetter.ua вони зізналися, що ніколи не сваряться надовго та завжди відверто розмовляють абсолютно про все.

Читайте також: З чого почався роман Ілона Маска і його нової пасії Граймс: цікаві деталі


Сергій та Сніжана Бабкіни

Звісно, як і в кожній парі, у Бабкіних бувають суперечки та конфлікти. Але, як наголошує Сергій, вони ніколи не зволікають із примиренням.

"Навіть якщо в сварці винен не ти, все одно підійди першим, попроси пробачення, обійми, поцілуй, скажи, що любиш, скажи, що ти ідіот, скажи, що давай видалимо все це з пам'яті і більше такого не станеться", радить Бабкін.


Сергій та Сніжана Бабкіни

"Потрібно спілкуватися, не накопичувати проблеми, не носити їх в собі. Не треба нічого таїти і манівцями намагатися натякнути, ніякі натяки не допоможуть. Треба говорити прямо і відкрито що подобається і що ні. Це допомагає розвиватися другій половинці, робить її краще. Якщо все накопичується, то рано чи пізно воно вибухне в найнесподіваніший момент", упевнена Сніжана.

Також Бабкіни озвучили свої основні правила збереження стосунків.

"Перше правило чоловік і жінка мають повністю жити життям одне одного. Кожен з них повинен забути про своє особисте життя до цієї зустрічі. Вони мають самі для себе померти, тепер моє життя це її, а її це моє", вважає Сергій.

"Друге правило - вміти спілкуватися одне з одним. Ділитися не тільки радісними і прекрасними моментами, але і говорити про недоліки, проблеми, про помилки відкрито, щиро і чесно, в очі, нічого не таїти. Третє правило це віра в сімейну пару. Якщо є сумнів в союзі, то не можна триматися, потрібно йти відразу", підсумував Бабкін.


Сергій та Сніжана Бабкіни

"Не потрібно бути разом заради дітей або думки інших людей. Потрібно йти чесно і відкрито і йти далі, знаходити нове. Головне – віра і бажання", – додала Сніжана.

Нагадаємо, Бабкін зі Сніжаною виховують двох дітей сина Артура та дочку Василину. Також у Сергія є старший син від попередніх стосунків.