Бабкін опублікував на своїй сторінці в Instagram спільні знімки зі Сніжаною з дня розпису у 2009 році.

Читайте також: Сніжана Бабкіна вагітна: чи буде чоловік Сергій присутній на пологах

"27 березня міжнародний день театру! Професійне свято всіх, чиє життя так чи інакше пов'язане з театральним мистецтвом. Але я був би не я, якщо б сказав інакше. Рівно 10 років тому, в моєму житті, 27 березня повинне було мати зовсім інше значення... дуже особисте. У цей день ми зі Сніжаною вийшли з РАЦСу, розгорнули паспорти на сторінці зі штампом про шлюб і сфотографувалися. Це був 2009 рік", – повідомив артист.

На опублікованих фото Сергій та Сніжана кумедно демонструють відкриті на сторінці зі штампом паспорти. А в інтерв'ю у "Світському житті" співак зізнався, що ледь не проспав день весілля.

Це був просто божевільний день. Сніжана звісно готувалася, зранку поїхала робити зачіску, а я того ранку приїхав з Києва, де був на гастролях десь два тижні. Я поїхав одразу додому і завалився спати, бо не виспався у потязі. І я ледь не проспав. Моя матір зателефонувала Сніжані і спитала, чи будити мене, а вона неочікувала, каже: "Так, так звісно будіть". Я підскочив, що було, то й одягнув і за 5 хвилин доїхав до РАЦСу,
– згадав Бабкін.