Вже понад 4 місяці у Білорусі тривають протести проти самопроголошеного президента. Про мітинги неодноразово відгукувався Сергій Міхалок – колишній лідер гурту "Ляпис Трубецкой". Він вкотре висловився про ситуацію в країні творчістю. Разом з гуртом DREZDEN музикант презентував новий кліп та пісню BARRIKADO, яку опублікували на офіційній сторінці в ютубі.

Дивіться також Alyona Alyona та KALUSH представили кліп та трек "Вода": вражаюче анімаційне відео

Кліп виконавців сповнений різноманітних літературних ребусів, які можна довго розгадувати. А текст пісні є філософським, що притаманно гурту DREZDEN. "Поки народ єдиний – він непереможний", – такою є головна думка кліпу та треку. Режисером відео стала популярна фотографиня з Мінська Кароліна Полякова.

"Культурні барикади сильніше зброї і революція свідомості може відбутися в мозку навіть під поліцейським шоломом. На сторінках цифрового фензіна "Barrikado" лежать лють, бажання справедливості, солідарність з працівниками преси, оголені нерви, відсіч, мрії про життя без насильства, діалозі і вся влада народу під захистом тих, хто відмовився від злочинних наказів, поки голова на плечах. Це відео дивитися дискомфортно, а як жити в поліцейській державі?" – прокоментувала Кароліна Полякова.

Дивіться відео Сергій Міхалок і DREZDEN – BARRIKADO онлайн: