Івана Леньо приміряв у кліпі досить нетиповий та незвичний для нього образ розгубленого замріяного художника, який блукає у пошуках своєї музи.

"Якщо уявити, що осінь – це атмосферний трисерійний серіал (а для кожного пристойного серіалу хороші композитори пишуть саундтреки), то ми вважаємо, що саундтреком до цієї пори року якнайкраще підходить саме ця пісня. Думаємо, ми виграли кастинг у самої осені", – зазначили музиканти.

Читайте також: Анастасії Приходько поголили голову у новому брутальному кліпі: відео

Слова пісні написав фронтмен гурту "Фіолет" Сергій Мартинюк.

Невзаємна любов, або любов на півсерця (інколи я називаю її саме так), – одна з наскрізних тем моїх віршів. Саме такі почуття, за моїми спостереженнями, є чи не найглибиннішими переживаннями людини на любовному ґрунті. Це справжня хімія душевної руйнації, катарсису і відродження. Цей вірш саме про таку любов – самодостатні почуття самотнього чоловіка в світі його ілюзій. І з чітким розумінням того, що все це може бути лише грою душі і розуму", – розповів Мартинюк.

Незабаром музиканти презентують ще один кліп на нову пісню "Я віддам". Гурт Kozak System активно працює над новим альбомом, який планує презентувати наступного року. Кілька треків з четвертого лонгплея вже відомі широкому загалу, наприклад, лірична пісня "Не моя", яку "козаки" презентували восени минулого року.

Раніше гурт Kozak System поділився з 24 Каналом ексклюзивними фото та відео зі зйомок кліпу на пісню "У осені очі твої".