25-річний співак став головним героєм нового номера видання V. Magazine, де Паркер розпитала його про найпотаємніші думки. Окрім цього, Сміт прикрасив головну обкладинку, а також знявся у стильній фотосесії.

Читайте також: Яких музикантів слухати у 2018 році: рейтинг від BBC

Так, я зараз перебуваю у відносинах, і вперше мені здається, що я заслужив бути щасливим. Я навіть почав задавати собі питання, а чи не час нарешті починати писати пісні про щасливе кохання,
– розповів Сем.

Декілька місяців тому на прогулянці у Нью-Йорку Сем Сміт вирішив не приховувати своєї орієнтації та стосунків і публічно поцілувався з 24-річним актором Брендоном Флінном.

"Коли я знімав свої перші музичні кліпи, я далеко не був задоволений тим, як виглядав, тому весь час намагався контролювати, куди направлена ​​камера. Я був одержимий. Я постійно дивився в дзеркало і кожен день зважувався. У моєму новому тілі мені добре, і мені дійсно подобаються мої розтяжки, тепер я насолоджуюся своїм тілом...

Але мій зовнішній вигляд завжди буде питанням номер один. Мені потрібно постійно тренуватися, не звертати уваги на спокусливу рекламу і думати про те, як зараз виглядає мій прес. Це те, з чим я живу кожен день. Мені здається, чоловіки повинні говорити про це більше", – додав стурбований виконавець.