Переможниця шоу "Танці з зірками" екссолістка гурту "ВІАГра" Санта Дімопулос вразила глядачів не лише пристрасними професійними номерами, а й бездоганним тілом, яке демонструвала під час кожного прямого ефіру у відвертих танцювальних костюмах. В інстаграмі артистка зізналась, що після завершення проєкту була лише на одному тренуванні, тому набрала зайвого.

Читайте також З дітьми та чоловіком: Санта Дімопулос знялась у чарівній сімейні фотосесії перед Новим роком

Санта Дімопулос погладшала після "Танців з зірками"

Після перемоги в шоу зірка разом з чоловіком і дітьми відправилась на відпочинок у Дубай, а відзначивши новорічні свята в Україні, збирає речі в нову довготривалу відпустку. Тому з кінця листопада вона знайшла час лише для однієї репетиції в танцювальному залі.

Так, відсутність танців позначилась на неймовірній фігурі Санти Дімопулос. Вона зізналась, що набрала 4,5 кілограми після проєкту. Зараз її вага складає 62 кілограми, що на думку артистки, забагато. Позбутися зайвого співачка планує вже після повернення з курорту.

Мене можна назвати як завгодно, але тільки не худою! Після "Танців" + 4,5 кілограми, ось беру себе в руки та знову починаю працювати над своїм тілом, – наголосила Санта Дімопулос.


Санта Дімопулос / Фото Instagram / @santadimopulos

Нагадаємо, що напередодні участі в "Танцях з зірками" Санта Дімопулос схудла на 14 кілограмів. Після народження доньки Софії вона важила 73 кілограми, а вже за сім місяців правильного харчування, регулярних занять спортом і масажів побачила на вагах позначку 59 кілограмів.