Однією з найбільш обговорюваних тем щодо Оскара-2019 став музичний номер артистів, які зіграли головні ролі у фільмі "Народження зірки". Леді Гага і Бредлі Купер виконали культову пісню з кінострічки на великій сцені перед тим, як отримали нагороду за "Найкращу пісню". І, хоча Оскар завершився, шанувальники досі обговорюють їхній виступ як "занадто чуттєвий і романтичний".

Читайте також: Леді Гага та Бредлі Купер зірвали овації чуттєвим виступом на Оскарі-2019

В соціальній мережі Twitter шанувальники створювали дописи, в яких зазначали, що впевнені в їхньому коханні, а американський актор Девід Спейд різко висловився під їхньою світлиною, написавши фразу: "Є якийсь шанс, що ці двоє ще не переспали?".


Леді Гага і Бредлі Купер / Twitter / @TheAcademy

Леді Гага стала гостею нового випуску з Джиммі Кіммелом Jimmy Kimmel Live, де вперше прокоментувала чутки, які обговорює увесь світ.

Перше, що я хочу сказати, – соціальні мережі, вже вибачте за прямоту, – туалет в інтернеті. І те, що вони роблять з поп-культурою, просто жахливо. Люди побачили любов, і знаєте що? Саме цього ми і добивалися! Shallow – це пісня про кохання. "Народження зірки" – це кіно про любов. Ми так довго працювали над цим виступом, його випереджало кілька тижнів репетицій… Коли ти співаєш про любов, ти хочеш, щоб це почуття пережили люди, які слухають тебе. Я артистка і, на мою думку, ми з Бредлі проробили гарну роботу,
– ствердила Леді Гага.

Дивитися повне інтерв'ю з Леді Гагою: відео