"Моє серце зможе кохати за двох", – саме з таким гаслом Сальвадор Собрал переміг на пісенному конкурсі. Під час його виступу на сцені не було жодних спецефектів та шоу-балету. Лише він і глядач.

На перший погляд трохи дивакуватий, зачарований своєю історією, співак підкорив Європу пронизливою композицією та харизмою. Співак не світився перед об’єктивами камер, не роздав мільйони інтерв’ю та спочатку не був фаворитом букмекерів.

Читайте також: Джамала прокоментувала перемогу Португалії на Євробаченні

Те, що моя пісня перемогла, означає, що цього року ми всі дійсно святкували розмаїття. Це все про музику,
– заявив Сальвадор Собрал після своєї перемоги на пісенному конкурсі.

Під час виступу Собрала на сцені не було жодних спецефектів

У самобутнього португальця шляхетне походження. Сальвадор Вілар Браамкамп Собрал – потомок дворянської родини да Сілва, корені якої сягають середини ХVІІ століття.

У Сальвадора є сестра Луїза, також співачка. Саме вона написала пісню "Amar pelos dois", яку музикант виконував на Євробаченні. До слова, після оголошення результату Сальвадор виконав пісню на біс із сестрою.

Сальвадор Собрал із сестрою

Юнак народився у Ліссабоні, але тривалий час жив у США та Іспанії. Спочатку займався психологією, але любов до музики перемогла. На батьківщині Сальвадора знають ще з 2009 року, коли він взяв участь у третьому сезоні португальського аналога британського шоу Pop Idol. Щоправда, переможцем він не став, а задовольнився лише сьомим місцем.

Окрім цього, Собрал активно цікавиться політичним життям та уважно слідкує за проблемами біженців. На прес-конференцію переможців півфіналу він прийшов у футболці S.O.S. Refugees ("Допоможіть біженцям").

Якщо я тут і на мене дивиться Європа, то найменше, що я можу зробити – це гуманітарне повідомлення. Люди прибувають до Європи на пластикових човнах, а від них вимагають документів, щоб потрапити у країну. Це не емігранти, вони біженці, що тікають від смерті. Не робіть помилок. У грецьких, турецьких та італійських таборах для біженців дуже багато бюрократії й ми повинні створити легальні та безпечні шляхи з цих країн до їх кінцевих пунктів призначення,
– зазначив Сальвадор.

На прес-конференцію Собрал прийшов у футболці S.O.S. Refugees

Найбільше фанатів вразило те, що Сальвадору терміново потрібна операція на серці. Він чекає донора. Часу обмаль – лікарі дали лише один рік. Перед самим конкурсом співаку видалили дві грижі. І попри це все Сальвадор завжди усміхається і живе повноцінним життям. Напередодні гранд-фіналу "Євробачення" Сальвадор неабияк здивував киян: він відпочивав з друзями у звичайному столичному барі, а потім навіть там заспівав.

Жити далі і не зупинятися. У своїй перемозі Сальвадор не бачить нічого визначного. Він тішиться, що Європа оцінила і віддала свій голос за пісню, а не яскраве видовищне шоу. Співак зізнався, що ніколи не прагнув стати популярним, просто писав музику, яка подобається.

Ми живемо у світі музики фаст-фуду. І це перемога для музики. Адже музика – це не феєрверки, а перш за все почуття. Тож давайте щось робити, щоб змінити це,
– наголосив переможець Євробачення-2017 Сальвадор Собрал.

Українська співачка Джамала привітала Сальвадора Собрала з перемогою

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017

Нагадаємо, переможцем Євробачення-2017 став учасник від Португалії – Сальвадор Собрал з піснею "Amar Pelos Doi". За результати голосуванням журі та телеглядачів португалець отримав 758 балів.