Однією з перших локацій у Європі стала країна Мальта, що розташована на острові в Середземному морі. Там Руслана приїхала з концертом, який відбувся 15 липня в місті Кормі. Українська співачка виступила з оркестром Philharmonic Society St Sebastian Band, а також презентувала новий сингл It's Magical та пісню "Wild Dances", з якою перемогла на Євробаченні-2004. Концерт відбувався під відкритим небом.

Читайте також: Руслана пішла на екстремальний рекорд у Карпатах: опубліковане відео

Популярна виконавиця також мала автограф-сесію, де поділилася з підписниками, що після перемоги на Євробаченні-2004, її ім’я стало досить популярним. За її словами, вона зустріла трьох юних дівчат, яких після пісенного конкурсу батьки назвали в честь співачки – іменем Руслана.

Окрім цього зірка також встигла прогулятись вулицями вечірньої Мальти.

Читайте також: Співачка Руслана стала ведучою популярного українського шоу: опубліковано фото

Наступним пунктом в тревел-листі Руслани стала Угорщина. Саме там зірка поділилась з шанувальниками, що їй вдалось підкорити найбільше озеро в Центральній Європі, довжина якого складає 79 км. Проте скільки саме пропливла співачка, вона не зазначила.

Руслана також поділилась красивими фотографіями з озера, підписавши публікацію "Ніколи не забуду Балатон! Це була моя дитяча мрія бути тут, яка сьогодні здійснилась!".

Співачка встигла ще й поплавати у термальному озері та погуляти самою Угорщиною. "Класно як у дитинстві!!! Угорщина зцілює! Плаваю в термальному озері - кратері прадавнього вулкана.", – поділилась враженнями Руслана в мережі.

Одним з обговорюваних відеозаписів в мережі стали танці української співачки під літнім душем. Шанувальники Руслани зазначали в коментарях, що їй варто професійно задуматись на танцями, а ті користувачі, які негативно обговорювали її відеопублікацію, інші підписники радили співачці не звертати увагу на це і танцювати в своє задоволення.

Поки що останньою публікацією з відпочинку, Руслана поділилась із сонячної Хорватії. Під геолокацією публікації можна побачити, що співачка перебуває у Приморсько-Горанській жупанії (округ на заході Хорватії). На світлинах помітно, як співачка вдосталь засмагла та насолоджується заходами сонця.

Читайте також: Отримуй більше емоцій у нашому Instagram