Приміром, спеціаліст з лицьової хірургії доктор Ендрю Дуглас упевнений, що Мадонна зробила ін'єкції ботокса.

"Її лоб виглядає підозріло гладким без жодних зморшок, які характерні для жінок такого віку. У неї є також ознаки підтяжки обличчя, імовірно, в поєднанні з ін'єкціями колагену і пересадкою жирової тканини", — говорить він.

"Вона могла зробити ін'єкції речовин з гіалуроновою кислотою. Після них щічки як яблучка", — говорить доктор Амер Хан з Harley Street Skin Clinic.

На затвердження Мадонни, що для шкіри навколо очей використовує крем з вітамінами С і Е і зеленим чаєм, тому, у неї і майже немає зморшок, у доктора Амера Хана є свої аргументи.

Він вважає, що співачка зробила підтяжку повік — блефаропластику. Хан зазначає, що повіки співачки виглядають потонченні, що неможливо без хірургічного втручання.

Також лікар стверджує, що Мадонна зробила не менше двох ринопластик.

"Раніше її ніс був типово італійським — великим і опуклим. Зараз він більш тонкий і як би "виточений". Навколо ніздрів ви можете побачити лінії — ознаки хірургічного втручання", — говорить він.

«Мадонна явно зробила збільшення губи ін'єкцією. Це видно по верхній губі, яка в молодості була у неї зовсім іншої форми. Вона також змінила форму підборіддя і він став більш гострим", — додав фахівець.