Офіційний захід відбувся 16 вересня в Роттердамі, передає 24 канал. Поява Її Величності на відкритті театру була передбачуваною, адже Максима є королівським патроном закладу. Щоб підтримати митців у час пандемії, вона сама завітала до Zuidplein та на власному прикладі показала, що зберігати соціальну дистанцію та дотримуватись порад ВООЗ просто.

Дивіться також Кейт Міддлтон обрала брендову сукню для офіційного виходу: ефектні фото

У рамках урочистого заходу королева переглянула постановку за участю відомих у Нідерландах акторів. Окрім цього, Її Величність Максима залюбки поспілкувалась з працівниками театру та обговорила, як пандемія вплинула на роботу, і як адміністрації Zuidplein пережити коронакризу.


Королева Максима у Роттердамі / Фото Пресслужба палацу

Привернув увагу і ефектний вигляд королеви Максими. Перед камерами представниця монархії постала у розкішному костюмі від Chanel, що складався із картатої сукні і піджака. Трендовий look знаменита модниця доповнила туфлями-човниками, білими рукавичками і брендовою сумочкою.

Та головним акцентом образу став крислатий капелюшок, зроблений у кольоровій гамі вбрання. Саме цей аксесуар допоміг королеві Максимі бути в центрі уваги.


Королева Нідерландів Максима / Фото Getty Images


Її Величність Максима виступила з промовою / Фото Пресслужба палацу


Театр у час пандемії / Фото Пресслужба палацу