Натхненний успіхом спільної роботи свого проекту з Емінемом Bad Meets Evil, репер все ж акцентує увагу на власній персоні, і сподівається отримати визнання, на яке, як він каже, заслуговує.

“Насправді, я наразі переживаю досить складні моменти. Я намагаюся використати той імпульс, який мені дала співпраця з Емінемом, щоб спробувати встояти на своїх двох. Наразі я намагаюсь зробити щось справді сильне”, - каже репер Royce da 5'9".

Репер задоволений співпрацею з Емінемом. У їхньому гурті Bad Meets Evil кажуть - там вони роблять те, що їм справді близьке.

“Було весело. Взагалі ніякого тиску. Коли ми писали ЕР, ми просто розважалися. Ми робили те, що хотіли робити, особливо, незважаючи на структуру пісень, не думаючи завершити це все як повноцінний альбом, абощо. Ми просто писали ту музику, яку ми хотіли писати”, - сказав Royce da 5'9".

Реліз п’ятого студійного альбому Royce da 5'9 "Success Is Certain" заплановано на 26 серпня. Як зазначив репер, платівка стане останньою у його кар’єрі як сольного виконавця.