На фестивалі "Жара" впродовж 26-29 липня виступить 81 виконавець, з яких щонайменше 13 українських співаків, гуртів та дуетів.

Читайте також: Російський фестиваль "Жара" стартував у Баку: хто з українських артистів вже відзначився

Серед них: Alekseev, Loboda, Монатік, MOZGI, NK, Ані Лорак, Анна Седокова, Артем Пивоваров, ВІА Гра, Віра Брежнєва, Время и Стекло, Лоліта і Макс Барських. Деякі з українських виконавців виступатимуть всі дні протягом фестивалю або ж в конкретно анонсовані дні.

Перший концертний день зазвичай приурочений відкриттю фестивалю, де на червоній доріжці збирається більше 90 зірок шоу-бізнесу. На музичну подію вже почали прибувати артисти, які від ранку публікують світлини в соціальних мережах.

До слова, російський музичний фестиваль "Жара" заснували співак і музикант Емін Агаларов, засновник "Русского радио" і премії "Золотий грамофон" Сергій Кожевников і заслужений артист Росії Григорій Лепс. Представники фестивалю додають, що майданчик фестивалю, розташований на березі Каспійського моря, вміщує 10 000 глядачів одночасно. Фестиваль "обіцяє перевершити попередній по видовищності і технічному оснащенню".