25-річна нідерландська модель та "ангел" Victoria's Secret Ромі Стрейд у суботу, 9 січня, святкує разом зі своїм чоловіком Лауренсом ван Леейвеном річницю стосунків. З нагоди цього зірка оприлюднила зворушливий допис на своїй сторінці в інстаграмі.

Дивіться також Зірка "Роксолани" Мер'єм Узерлі стала мамою вдруге: перші зворушливі фото з малюком

Нове фото Ромі Стрейд з донечкою

Модель та новоспечена зіркова матуся вже 11 років є в романтичних стосунках з Лауренсом ван Леейвеном. Пара зустрічалась 8 років ще зі школи, а 2018 року закохані одружились. Ромі Стрейд поширила допис, що зворушив мережу. Вона висловила вдячність за багаторічну підтримку та любов чоловіка й батька її дитини.

Я не вірю, що минуло 11 років! Це фото говорить все... Ти завжди був моєю найбільшою підтримкою, куди б ми не їхали або що б ми не робили. Я дуже вдячна, що поруч із тобою і що ти є татом нашої прекрасної доньки,
– написала Ромі Стрейд.

До чуттєвих слів зірка додала миловидне фото сім'ї. На ньому Ромі Стрейд лежала на лікарняному ліжку, ймовірно, після пологів. Вона щасливо усміхається й дивиться на чоловіка, який теж виглядає надзвичайно зворушеним.

На грудях в моделі лежить новонароджена донечка, прикрита білою ковдрою. Ця світлина замилувала мережу, тож набрала безліч позитивних коментарів та вподобань.


Ромі Стрейд з донькою та чоловіком / Instagram / @romeestrijd