На двох сценах фестивалю – Головній та Альтернативній – виступили понад 60 гуртів із різних куточків України та з близького зарубіжжя. Ще в п'ятницю вдень відкрив "Рок Булаву 2017" гурт Midgard, а в неділю вночі закрив захід вже культовий О.Torvald. Саме зіграна команда Жені Галича, а також прикарпатські хлопці з Karna, які вразили цікавим "українським альтернатив-ню метал", зірвали найбільше овацій глядачів.

Крім того, дуже сподобалися фанатам року вже відомі українські гурти "Фаренгейт 451" Space of Variations і білоруси з "Дай дорогу!" Серед молодих колективів варто відзначити A Passion to Kill – юні "deth-металісти" двічі виходили на біс на Альтернативній сцені.

Нагадаємо, що фестиваль відбувався на традиційному місці – на березі Дніпра славного Переяслав-Хмельницького, відомого ще з часів Київської Русі. Його ще називать місто-музей, бо тут розташовані 27 (!) найрізноманітніших експозицій. А тепер однією з візитівок древнього Переяслав-Хмельницького став і молодий, але вже надзвичайно популярний фестиваль "Рок Булава".

Дивіться також: Alfa Jazz Fest 2017 у Львові: програма і дати фестивалю