Редакція 24 каналу зібрала найцікавіші факти про співака Мериліна Менсона, які ви могли не знати.

Читайте також AC/DC випустили нову пісню і презентували вихід альбому після возз'єднання

Маловідомі та дивні факти про співака

  • Браян Х'ю Ворнер – це справжнє ім'я Мериліна Менсона. Його батько був торговцем меблів, а мати – медсестрою.
  • Під час навчання у християнській школі Браян зненавидів релігію, його протест вилився в захоплення Ніцше та Дарвіном.


У дитинстві мріям стати журналістом / Фото twitter

  • Мріяв стати журналістом й у 18 років він їде до Флориди, щоб влаштуватись на роботу. Однак згодом, Браян заснував свою рок-групу та взяв псевдонім Мерилін Менсон. Він з'єднав ім'я актриси Мерилін Монро та прізвище маніяка Чарльза Менсона – підкресливши цим, що в ньому є як світла, так і темна сторона.


Сучасна легенда / Фото newsweek

  • Коли Браян був ще дитиною, злочинець увірвався до будинку сім'ї Ворнер і спробував задушити його подушкою. З того часу музикант може заснути лише при ввімкненому телевізорі та з пістолетом під подушкою.
  • Мерилін Менсон не визнає ніякого алкоголю, крім абсенту. Тому він створив власну марку цього напою – Mansinthe з міцністю 66,6%.

Ми чекали апокаліпсису, але він так і не настав, що нас дуже засмутило. Ми напилися, а потім вирушили підривати феєрверки,
– розповідав музикант після пам'ятної зустрічі нового тисячоліття з Джонні Деппом.

  • Співак був зацікавлений, щоб отримати головну роль в рімейку "Чарлі та шоколадна фабрика", Тіма Бертона. Проте роль отримав його приятель, Джонні Депп. Депп не приховує, що використовував образ Мериліна Менсона для побудови свого персонажа.


Усім відома дружба між Джонні Деппом та Мериліном Менсоном / Фото buro247.uа

  • Музикант протягом багатьох років збирає протези, у його колекції вже понад 200 екземплярів.
  • Мерилін Менсон захоплюється написанням картин. Живописом він почав займатись ще у 1995 році, а перші роботи він продавав наркодилерам.


Співак також займається написанням картин / Фото zimbio.com

  • Музикант щедрий благодійник, він активно допомагає кільком організаціям, серед них: фонд "Музика для життя", Little Kids Rock та Project Nightlight (допомагає дітям і підліткам, які стали жертвами насильства).
  • Коти люблять Мериліна Менсона, а він їх. У одному інтерв'ю він заявив, що любить кішок більше, ніж жінок. Крім того, музикант зізнався, що із задоволенням переселився у країну, де коти були б президентами.


Мерилін Менсон обожнює котів / Фото pinterest