Турне стане наймасштабнішим в історії групи. Щодо рішення організувати таке шоу Рінго зазначив - просто відчув що зараз саме той час.

“У нас було турне Америкою минулого року. Це велика група, чудові музиканти, прекрасні пісні… От ми і вирішили знову організувати тур. Чому б і ні!”, - каже музикант Рінго Старр.

Звісно що у шанувальників легендарної зірки постало цілком логічне запитання - чи долучиться коли-небудь до його зоряного колективу Пол Маккартні? Рінго ж усміхаючись каже - така пропозиція завжди в силі.

“Я завжди питаю про це Пола, коли знову збираю колектив, але він завжди зайнятий в той час. Він не уникає мене, у нього і справді дуже багато справ. Колись я питав у Харрісона, чи б не хотів він грати у Олл Старз разом зі мною. Він відповідав: “Рінго, тобі доведеться віддавати всі гроші мені”, -каже музикант Рінго Старр.

У рамках турне Олл Стар Бенд відвідає Францію, Німеччину, Польщу, Італію, Росію та ще ряд країн. Розпочне крокування Європою зоряний гурт 4 червня зі столиці України.