Про це Рікі Мартін розповів на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Зірковий бебі-бум 2018: Джамала, Єва Лонгорія, Тарабарова та інші знаменитості стали матусями

Крім того, співак опублікував перше фото новонародженої дочки, яку вони назвали Люсія Мартін-Йосеф.Люсія Додамо, що дівчинка стала першою спільною дитиною для подружжя і третьою для самого артиста.

Ми раді повідомити вам, що стали батьками красивої і здорової дівчинки, яку ми назвали Люсія Мартін-Йосеф. Це, безсумнівно, був унікальний день народження і святкування Різдва в нашому житті. І її брати, і Джван, і я повністю закохані в нашу дитину і вдячні за можливість почати цей 2019 рік з найкращим подарунком, який ми могли б отримати,
– поділився із шанувальниками Мартін.

Нагадаємо, Рікі Мартін наразі виховує двох синів-двійнят від сурогатної матері, які народились у 2008 році – Маттео і Валентіно. Нещодавно артист заявив, що хоче всиновити ще чотири пари близнюків. Свою орієнтацію він розсекретив у 2010 році, а до того він близько 14 років зустрічався і планував створити сім’ю з телеведучою Реббекою де Альбою.

З квітня 2016 року Рікі Мартін почав зустрічатися зі шведсько-сирійським художником Джваном Йосефом. А в листопаді того ж року в шоу Еллен Дедженерес вони оголосили про свої заручини. Так, у січні 2018 року пара офіційно одружилася.