Про це повідомляють на The Guardian.

Прем'єр-міністр Барбадосу Міа Амор Моттлі відзначила, що Ріанна має неабиякі здобутки у власній творчій діяльності і в бізнесі, а що головне – вона постійно нагадує світу про власне походження та культуру країни.

Читайте також: Маша Єфросиніна стала послом фонду ООН

"Ріанна дуже любить свою країну, що відбивається в її благодійності, особливо в сферах охорони здоров'я та освіти. Її патріотизм проявляється в тому, що вона продовжує ставитися до Барбадосу як до свого рідного дому", – прокоментувала Моттлі.

Ріанна у свою чергу заявила, що пишається тим, що удостоєна такого почесного титулу, і давно чекала можливості "переосмислити Барбадос": "Кожен житель Барбадосу зіграє важливу роль в цьому загальному зусиллі, і я готова взяти на себе таку відповідальність".

Варто додати, що поняття "Надзвичайного і Повноважного посла" є найвищим дипломатичним рангом, який тільки може мати посол-дипломат у багатьох країнах світу.

Що відомо про Ріанну?Окрім того, що барбадоська виконавиця є однією з найвідоміших співачок у всьому світі, яка записала 8 студійних альбомів та отримала безліч нагород, серед яких 7 статуеток "Греммі", вона є відомим філантропом та феміністкою.

З 2016 року вона є послом Глобального партнерства в галузі освіти, а в 2017 році Гарвардський університет назвав її гуманістом року. Окрім цього жінка постійно жертвує кошти для благодійних фондів різного спрямування.