Сьогодні, 27 березня, Ріанна вперше за три останні роки порушила творчу мовчанку та опублікувала свій черговий хіт у співпраці з популярним канадським репером PartyNextDoor. Пісня Believe It увійшла до нової пластинки виконавця Partymobile.

Читайте також Ріанна пожертвувала 5 мільйонів доларів на боротьбу з коронавірусом

Незважаючи на те, що Ріанна все ж повернулася до музичної кар'єри після тривалої паузи, фани зірки залишилися розчарованими. У треці Believe It вокал кумира був фоновим, адже співачка виконала роль запрошеної виконавиці. Мережа вибухнула мемами: "Ріана дійсно змусила мене три роки чекати фонового вокалу?!", "Тож ми чекали 3 роки, щоб Ріанна сказала 5 слів про особливість?!".

PartyNextDoor & Rihanna – Believe It: слухайте пісню онлайн

Варто нагадати, що останній альбом Anti Ріанна випустила ще 2016 року. З того часу вона повністю поринула у створення власної б'юті-індустрії, запустила лінійку білизни Savage X Fenty та виступила на підтримку соціальних ініціатив. Проте наприкінці минулого року зірка оголосила, що її дев'ятий студійний альбом майже готовий, проте вона досі не оголосила дату релізу, що не на жарт обурює шанувальників.