За інформацією TMZ, Ріанна подала судовий позов проти свого батька Рональда Фенті. Артистка, яка успішно володіє косметичною маркою Fenty Beauty і лінією нижньої білизни Savage x Fenty, заборонила родичу використовувати назву її бренду в комерційних цілях. Окрім цього, Ріанна просить у суду змусити батька відшкодувати їй фінансові збитки.

Читайте також: Ріанну підловили на таємному побаченні з екс-бойфрендом: фото

Згідно з позовом, Рональд Фенті заснував компанію Fenty Entertainment. Батько Ріанни, оперуючи її успіхом, здійснював пошук талантів. Щоб отримати мільйони, він заявляв, що є представником зірки. Гучна назва компанії, яка одразу ж асоціювалась з дизайнерською маркою співачки, привабила чимало американців.

Окрім цього, Ріанна заявила, що її батько намагався продати її участь у 15 своїх шоу, не запитавши згоди співачки. Виступи мали відбутись у Латинській Америці в грудні 2017 року. Та не тільки на таланті Ріанни хотів нажитись її батько: Рональд намагався домовитись з мережею готелів про передачу товарного символу Fenty.

Ріанна та її батько Рональд Фенті
Ріанна та її батько Рональд Фенті / The Rolling Stone

Ріанна переконує, що неодноразово зверталась до батька з проханням припинити такий бізнес на її імені, однак він не послухав зіркову доньку. Артистка відправляла кілька листів з вимогами відмовитись від використання бренду Fenty. Не отримавши бажаного результату, Ріанна змушена була звернутись за допомогою до суду.