Про такі несподівані дизайнерські наміри Ріанна заявила на щорічному Діамантовому балу, який відбувся 14 вересня в Нью-Йорку.

Зірка зізналась, що вже давно мріє зайнятись створенням дизайну меблів, але це вимагає занадто багато часу. Тому вона не може собі дозволити таку розкіш і наразі хоче повністю присвятити себе музиці.

Читайте також: Ріанна приміряла вінтажні образи у яскравій фотосесії: фото

"Якщо у мене на день заплановано хоча б щось одне, цей день втрачений для написання (пісень, – 24 Канал). Я зрозуміла, що мені необхідно повністю зосередитися (на музиці, – 24 Канал), щоб нічого не відволікало. Тоді я сідаю і пишу. Так буде після 30 вересня. Я зникну і буду писати", – оголосила заклопотана артистка.


Ріанна для GARAGE

Варто сподіватися, що в майбутньому фешн-індустрія побачить не лише модні новинки від Ріанни на подіумах, а й в мистецьких галереях та виставках.

Нагадаємо, що в останній день Тижня моди в Нью-Йорку Ріанна влаштувала справжню саванну на вулицях Брукліна. Зірка представила новинки білизни Savage x Fenty, в яких на модний подіум вийшли моделі різних рас і тілобудови та навіть вагітні дівчата. Зірками показу стали Белла і Джіджі Хадід.