Про це повідомляють у Architectural Digest.

Саме цей палац вважається традиційним місцем для зустрічі всієї королівської родини у час різдвяних свят, туди ж королева Єлизавета запросила і наречених. Відомо, що Меган Маркл проведе з родичами принца Гаррі Святвечір, потім вранці всю королівську сім'ю чекає традиційний англійський сніданок і відвідування різдвяної служби в церкві святої Марії-Магдалени.

Читайте також: Єлизавета II не прийде на весілля принца Гаррі та Меган Маркл, – ЗМІ

У традиційному полюванні на фазанів, яке британські монархи влаштовують на другий день Різдва, Меган Маркл, швидше за все, участі не візьме. Також як повідомляють у джерелах, принц і його наречена Меган після традиційної сімейної зустрічі в Сандрингемському палаці перейдуть до резиденції герцога та королівських князів – Анмер-Холл, – в одній із приватних садиб Віндзорської династії.


Сандрингемський палац

Варто зазначити, що Меган Маркл – перша наречена британського монарха, яка зустріне Різдво з нареченим і його родичами ще до весілля. Кейт Міддлтон вперше була запрошена відзначати Різдво в Сандрингемському палаці взимку 2011 року, вже після весілля з принцом Вільямом.


Королева Єлизавета II після служби в церкві святої Марії-Магдалени