На одній сцені у грандіозному концерті-марафоні разом із найвідомішими українськими зірками Златою Огнєвіч, гуртами "Тартак", "Антитіла" та "Скрябін" виступлять молоді виконавці – фіналісти проекту. За понад місяць оргкомітет "Української пісні» отримав понад 200 заявок від представників нової генерації української музики.

Національний телепроект "Українська пісня/Ukrainian Song Project" започатковано торік з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів як в Україні, так і за кордоном. За словами організаторів, головне завдання проекту - створення музичного простору із новим українським обличчям. Обличчям, яке стане подією не лише для України, а й набуде міжнародного значення.

Подати заявку на участь в "Українській пісні 2017" до 1-го серпня можуть виконавці та гурти з України та з-за кордону, які співають українською мовою.

Відбір музичних композицій відбувається у таких жанрах: популярна музика, танцювальна музика, рок-музика, акустична музика. Перевага при відборі надається пісням молодих виконавців, які могли б стати хітовими та наповнити український музичний простір якісним контентом.

Анкета для учасників: за посиланням.

На початку серпня оргкомітет телепроекту "Українська пісня/Ukrainian Song Project" оголосить імена близько 15-ти фіналістів. Усі вони уже 26 серпня, до Дня незалежності України, матимуть чудову нагоду заспівати свої пісні на "Арені Львів" – на гігантській мультимедійній сцені у грандіозному концерті-марафоні поруч із відомими українськими артистами.

Телеверсія "Української пісні 2016": за посиланням.

Квитки на грандіозний концерт Національного телепроекту "Українська пісня 2017" – тут.