За його словами, соул діва була дуже кмітливою і веселою особистістю. Ці риси знайшли своє відображення в її музиці каже чоловік, який спродюсував також більшу частину нової платівки "Lionesss: Hidden Treaures,". Цей запис включатиме в себе 12 композицій - серед яких як нові треки так і кавери та інші версії старих суперхітів Еммі. Ремі зізнається диск є таким же прекрасним, як і попередні творіння виконавиці.

"Є чимало різних моментів від того часу як ми почали записуватися у 2002-му і до нашого піку у 2008, але найголовніше з цього, що в нас є хороший матеріал від Еммі і більше музики для її фанів, які ще раз нагадають собі, яка ж вона була талановита", - каже продюсер Салам Ремі.

Один фунт від виручки з кожної проданої копії "Lioness: Hidden Treasures" буде передано до фонду Еммі Вайнхаус, який надає підтримку благодійним організаціям, що працюють з дітьми. Нагадаємо, Еммі Вайнхаус була знайдена мертвою в своєму будинку в Лондоні 23 липня 2011 року. Остаточною причиною її смерті судмедекспертиза назвала алкогольне отруєння. Володарці 5-ти премій Греммі за її альбом "Back to Black" було лише 27 років.