Напередодні в мережі з'явилися перші кадри з фотосесії для британської версії Elle, на яких Пріянка Чопра постала в екстравагантних образах. Однак, попри приголомшливу фотосесію, індійська актриса дала ще й відверте інтерв'ю журналістам глянцю.

Читайте також: Меган Маркл забороняє американським родичам бачитись з її сином, – ЗМІ

Під час розмови 36-річна боллівудська зірка розповіла про пишне весілля, яка відгуляла у грудні 2018 року, про підготовку до святкування, а також про дружбу з Меган Маркл, на королівське весілля якої вона також була запрошена.

Мегс, вона завжди призначалася для великих справ. Вона стане справжнім символом і гучним голосом змін. Вона знайшла своє покликання і це дивовижно. Я так рада, що у неї вже народиться дитина (Арчі Харрісон Маунтбеттен-Віндзор народився 6 травня, – LifeStyle 24), коли це інтерв'ю вийде. Це приголомшливо, що життя так змінюється,
– сказала Пріянка Чопра.

Варто відзначити, що відома індійська модель товаришує з Меган Маркл протягом багатьох років. Вони були подругами ще тоді, коли герцогиня Сассекська була більш відома, як голлівудська акторка з серіалу "Форс-мажори". Однак, попри високий статус подруги, Пріянка Чопра називає її ніжним скороченим ім'ям – Мегс.