Як інформує видання The Sun, на замовлення стрімінгової платформи Netflix телекомпанія DSP готується до випуску фільму, який нині фігурує у пресі під назвою "Бути мною: Діана". Чотирисерійна стрічка проллє світло на постать принцеси Діани, яка трагічно загинула 23 роки тому.

До теми Лист принцеси Діани принцам Вільяму та Гаррі: ексклюзивні фото

У документальній картині покажуть життя першої дружини принца Чарльза з часів складного дитинства до нещасливого шлюбу з сином королеви Єлизавети ІІ, включаючи проблеми з психічним здоров'ям та розлади харчування. Фільм заснований на неоприлюднених раніше кадрах з виходів принцеси Діани та інтерв'ю близьких для неї людей.

Проти екранізації життя принцеси Уельська виступили всі члени британської монархії та її родина Спенсер-Черчилль. У пресі вже встигли припустити, що ця викривальна стрічка стане потужним ударом для герцога Кембриджського та принца Гаррі, який співпрацював з Netflix у спільних проєктах.

Вільям і Гаррі будуть дуже засмучені і розлючені. Для Гаррі це особливо неприємно, оскільки він працював з Netflix,
– зазначають джерела.


Принцеса Діана з синами Вільямом і Гаррі / Фото: Getty Images

Слід зауважити, що представники компанії DSP заявляють, що фільм – не шоу на замовлення, а інформація, яку використали творці, давно є у загальному доступі. У той же час, нині не найкращий період для виходу скандальної стрічки. Адже у ЗМІ досі не вщухли розмови про зречення королівських обов'язків Меган І Гаррі, яке позначилося на британській монаршій родині.