Інформація про те, що 30-річна принцеса Євгенія вперше вагітна, в ЗМІ з'являлась неодноразово, але в королівському палаці ще жодного разу не давали підтвердження. Але цього разу видання The Daily Mail підловило принцесу Йоркську у провокативному образі, яке підкреслювало начебто її особливий стан.

До слова Аліна Гросу розлучилася з російським бізнесменом через пів року після весілля

Жінка гуляла у Лондоні в легкій чорній сукні на довгий рукав, а її талію підкреслював пояс із чорної стрічки. Принцеса Євгенія також взула зручні білі кросівки, доповнила образ чорною сумочкою Louis Vuitton та окулярами з оранжевою оправою. Незмінним атрибутом у час пандемії коронавірусу є захисна маска, якою скористалась принцеса Євгенія. Ймовірно, вона думала, що у ній її ніхто не впізнає, тому не переживала за приховування свого округлого живота.

Для перегляду усіх фотографій гортайте праворуч:

Але фотографи все ж зафіксували її і, ймовірно, зовсім скоро вона на офіційному рівні повідомить про свою першу вагітність.

Нагадаємо, що у липні 2020 року вийшла заміж старша сестра принцеси Євгенії – Беатріс. Її весільна церемонія з Едоардо Мопеллі Моцці була приватною, і відбулася вона у Королівській каплиці Всіх Святих у Віндзорі. На весіллі були присутні Єлизавета II і найближчі родичі.

Щодо принцеси Євгенії, то її весілля відбулось того ж року, що й в Меган Маркл – у 2018-му. Друге за рік королівське весілля було менш помпезним, ніж у її двоюрідного брата Гаррі, але за ним також стежив увесь світ. Додамо, що чоловік принцеси Йоркської – Джек Бруксбенк є британським торговцем вина і бізнесменом. Вони познайомились задовго до весілля і вперше були разом помічені у 2010 році.