Як відомо 24 каналу, принцеса Вікторія та принц Даніель відсвяткували річницю весілля 19 червня. Напередодні свята представники монархії опублікували нові офіційні портрети, після чого поділились чорно-білими весільними знімками, які досі приховувались в особистих архівах подружжя.

Дивіться також: Принцеса Швеції опублікувала розкішні фото з палацу

Більшість фото принцеси Швеції та її чоловіка зробили на святкуванні весілля, куди не могли потрапити журналісти. Перед камерою чарівна Вікторія постала у білосніжній сукні зі шлейфом та вирізом, що делікатно оголював плечі майбутньої королеви. На весіллі наречена красувалась у довгій мереживній фаті та короні. Навіть після 10 років сукня принцеси Вікторії виглядає стильно і актуально.

Принцеса Швеції на весіллі
Весілля принцеси Швеції / Фото Instagram / @kungahuset

Розкішна весільна сукні принцеси Швеції
Розкішна весільна сукня принцеси Швеції / Фото Instagram / @kungahuset

Принцеса і принц Швеції
Принцеса і принц Швеції / Фото Instagram / @kungahuset

Перший танець на королівському весіллі
Перший танець на королівському весіллі / Фото Instagram / @kungahuset

Що відомо про шлюб принцеси Швеції

Вікторія наразі єдина принцеса у світі, яка претендує на трон. Після завершення правління свого батька Карла Густава XVI вона очолить шведську монархію. Тому щодо зятя її батьки мали чимало критеріїв.

Завоювати прихильність принцеси вдалось звичайному фітнес-тренеру, який проводив персональні тренування для Вікторії. Пара познайомилась у 2002 році та тривалий час приховувала роман. І тільки після кількох років зустрічей Даніель освідчився коханій та отримав згоду від її впливових батьків на одруження. У 2009 році майбутнє подружжя оголосило світу дату весілля – 19 червня.

Церемонія пройшла у Стокгольмі та досі викликає захват у прихильників королівської родини.