Про новий випадок захворювання у британській королівській сім'ї стало відомо у виданні The Daily Mail. Втім, сталось це ще три тижні тому, тому представник принцеси Саймон Астер переконує, що найскладніше вже позаду.

До слова Єлизавета II наступного року може покинути престол, – ЗМІ

Від початку пандемії принцеса Майкл Кентська перебувала в ізоляції, але, ймовірно, вона заразилася вірусом від своєї хатньої робітниці. У дитинстві жінка мала хворі легені і тому могла бути вразливішою до небезпечної недуги, втім, вона весь час залишалася вдома і не потребувала кисню.

Принцеса одужує. Вона захворіла три тижні тому, але їй стає краще. Вона пережила найгірший період. Вона страждала від сильної втоми і регулярної лихоманки. Я говорив з нею сьогодні, і було чутно, що їй набагато краще. Хатня робітниця принцеси, яка ізолювалася після того, як у неї розвинулися легкі симптоми, відтоді вже одужала,
– повідомив Саймон Астер.

78-річний чоловік принцеси – Майкл Кентський ізолювався від дружини на 14 днів, але хвороба його оминул – тест показав негативний результат.


Подружжя Кентських / Getty Images

Цікаво Принц Чарльз не хоче поступатися троном принцу Вільяму та Кейт

Варто нагадати, що цьогоріч у королівських володіннях на коронавірус захворіли одразу два престолонаслідники – принц Чарльз і його син принц Вільям, який довго приховував від громадськості про свою недугу.