Весілля 32-річної принцеси Беатріс з коханим Едоардо Мапеллі Моцці було однією з найочікуваніших подій 2020 року й мало б відбутись 29 травня у Королівській каплиці Сент-Джеймсського палацу. Проте пандемія коронавірусу перекреслила всі плани наречених, тому закохані одружились таємно без святкування. Як інформує видання Express, відзначити укладання шлюбу в колі рідних і близьких пара все ж планує.

До теми Зіркові весілля 2020: які знаменитості одружилися цього року

Принцеса Беатріс та Едоардо Мапеллі Моцці планують зіграти друге весілля

Королівська експертка Мід Макграт переконана, що молодята принцеса Беатріс та Едоардо Мапеллі Моцці готуються до другого пишного весілля, яке планували з вересня 2019 року після освідчення мільярдера. На розкішну церемонію онука королеви Єлизавети ІІ одягне власну сукню, в якій планувала йти під вінець з самого початку.

Беатріс та Едо проведуть другу церемонію, де вона зможе одягнути свою оригінальну сукню, яку підібрала на весілля,
– запевнила Мід Макграт.

Особлива увага до весільного вбрання принцеси Беатріс пов'язана з тим, що на таємну церемонію в Королівській каплиці Всіх Святих наречена одягла вінтажну сукню бабусі. У ній Її Величність відвідувала прем'єру фільму "Лоуренс Аравійський". Розкішний одяг створив культовий британський модельєр Норман Гартнелл ще 1962 року.

Нагадаємо, що весілля принцеса Беатріс та Едоардо Мапеллі Моцці мали б фінансувати самостійно, тому свято було б закрите для публіки та журналістів і не транслювалося б на британських телеканалах.

Після обміну обітницями в Королівській каплиці Сент-Джеймсського палацу наречені планували зібрати лише 150 гостей на прийомі в садах Букінгемського палацу. За яким сценарієм подружжя планує відзначити друге весілля, наразі невідомо.