Вчора, 17 березня, на офіційній сторінці герцогів Сассекських з'явилося офіційне повідомлення про ситуацію з поширенням коронавірусу. Так, подружжя стало першими представниками королівської родини, які відреагували на пандемію публічно. Слідом за Меган Маркл та принцом Гаррі з відеозверненням виступив принц Вільям.

Читайте також Герцоги Сассекські відреагували на пандемію коронавірусу: Це момент прояву людського духу

Герцог Кембриджський наголосив, що громадяни Британії впродовж останніх тижнів проявляють свою людяність та солідарність з тими, хто відчув прояв коронавірусу на собі. Проте принц Вільям зізнався, що сьогодні як ніколи важливо допомагати не лише морально, а й фінансово. Він закликав суспільство жертвувати кошти на рахунок благодійного фонду National Emergencies Trust.

Кожен раз і за будь-якої неприємності жителі Великобританії мають унікальну здатність згуртовуватися разом. Те, як місцеві громади підтримують постраждалих, показує найкращі наші цінності та людську природу,
– зауважив герцог Кембриджський.

Варто зазначити, що станом на 19 березня у Великобританії зафіксовано понад 2 тисячі випадків зараження коронавірусом. Серед них – 72 летальних. Захворювання поширюється з надзвичайною швидкістю, адже у ніч на 18 березня кількість інфікованих зросла на понад півсотні. Вчора прем'єр-міністр країни Борис Джонсон заявив про закриття шкіл через поширення коронавірусу.


Дані про смертність від коронавірусу/Інфографіка 24 каналу