Архівний кадр 1988 року з'явився на офіційній сторінці принца Вільяма та Кейт Міддлтон в інстаграм. На фото видно, як внук Єлизавети ІІ ще у юному віці з братом Гаррі та кузенами Пітером і Зарой Філліпс граються на старій пожежній станції. За розвагами нащадків спостерігала принцеса Діана, яка й влаштувала дітям прогулянку територією Сандрінгемского палацу, де розташована пожежна станція.

Читайте також: Готується до трону: з'явився доказ про близький зв'язок між Кейт Міддлтон і Єлизаветою II

За словами принца Вільяма, ще тоді він був вражений від складності та відповідальності роботи працівників екстрених служб. Тому після участі у святі поліцейських, пожежників і медиків герцог Кембриджський подякував всім рятувальникам центру Harcombe House.

Своїм добробутом наше суспільство зобов'язане чоловікам і жінкам, які працюють у службі екстреної допомоги. Вони невпинно трудяться, захищаючи громадян в найважчих обставинах. Щороку 9 вересня о 9 годині ранку ми згадуємо їх і віддаємо данину поваги їх безцінній роботі,
– зазначив принц Вільям.


Принц Вільям показав архівний знімок / Фото: Instagram / @kensingtonroyal

Візит герцога Кембриджського до Harcombe House, що в графстві Девон, був анонсованим. З нагоди свята принц Вільям спільно з керівниками центру відкрили сервіс, який працюватиме для охорони психічного здоров'я працівників служб порятунку. Наприкінці свого візиту герцог Кембриджський не відмовився від спілкування з рятувальниками та обговорив із ними проблеми спорядження сучасних екстрених служб.


Принц Вільям на офіційній зустрічі / Фото: Instagram / @kensingtonroyal