Як повідомляє People, принц Гаррі виділив час для спілкування з представниками благодійної організації WellChild, яка доглядає за важкохворими дітьми та молоддю. Внук Єлизавети ІІ підтримав батьків та опікунів малечі, що опинилась на межі смерті, а також медсестер, які через пандемію працюють ледь не цілодобово.

Читайте також: Голлівудський досвід завадив Меган Маркл порозумітись з підлеглими королеви, – ЗМІ

Британці поцікавились у принца, як проходить його самоізоляція в США, про що Гаррі залюбки розповів.

"У цьому є багато позитивних моментів, наприклад, можливість проводити час з сім'єю, так багато часу, що ви навіть починаєте почуватися за це винним. Ти просто радієш тому, що можеш кататися на підлозі від сміху", – розповів принц Гаррі.

Та, мабуть, саме 11-місячний син Арчі Гаррісон не дає подружжю нудьгувати. Як розповів зірковий татусь: "Одна 11-місячна дитина – цього цілком достатньо!"

Окрім цього, знаменитий британець розповів, що він з Меган Маркл строго дотримується карантину. Пара, за даними західних ЗМІ, вже оселилась у будинку, який раніше належав Мелу Гібсону. Та карантин, звісно, змусив задуматись принца Гаррі про багато питань, які раніше він не аналізував.

"Вся справа в моральному стані. Якщо моральний дух високий, ви прокидаєтеся і думаєте, що настав новий день і ваша сім'я поруч, це добре. Звичайно, ми боїмося того, що може трапитися, але так багато речей вийшло з-під контролю, що ми раптово усвідомили, наскільки ми малі в цьому світі", – додав принц Гаррі.