Як відомо, знімок був зроблений в останній день мандрівки королівського подружжя. Принц Гаррі та Меган Маркл відвідали парк Redwoods Treewalk, що в Роторуа. У мальовничому місці пара прогулялась серед столітніх дерев, слухаючи цікаву інформацію про історію лісу.

Читайте також:

Саме там принц Гаррі вирішив сфотографувати свою вагітну дружину. На знімку чарівна Меган Маркл стоїть на фоні ефектного парку, обіймаючи руками свій вагітний живіт. При цьому герцогиня Сассекська щасливо посміхається чоловіку.

Фото, опубліковане на офіційній сторінці Кенсінгтонського палацу в Instagram, одразу ж отримало чималу популярність. За лічені години понад 300 тисяч користувачів мережі вподобали милу світлину.

Варто зазначити, що чарівний знімок був доповненням до листа подяки від герцогів Сассекських. Принц Гаррі та Меган Маркл у мережі подякували всім, хто допоміг реалізувати кільктижневу поїздку королівського подружжя.

"Дякую Новій Зеландії за прекрасний останній тиждень нашої подорожі. Австраліє, Фіджі, Тонга та Нова Зеландіє, ми залишаємо натхнення та нагадування, що кожен з нас може змінити ситуацію. Адже дощ, який освіжає посушливу землю, складається з одиничних крапель", – йдеться в офіційному дописі королівської сім'ї.


Принц Гаррі та Меган Маркл /Getty Images