Як повідомляє Radar Online, після новини про очікування первістка Меган Маркл суттєво змінила стиль життя свого чоловіка. Зокрема, принц Гаррі зменшив кількість м'яса в раціоні, додавши більше овочів та фруктів. Окрім цього, внук Єлизавети ІІ повністю відмовився від тонізуючих напоїв, до числа яких входять навіть чай і кава.

Читайте також: Єлизавета ІІ змусила Меган Маркл перевірити майбутнього первістка на інвалідність, – ЗМІ

А от у ЗМІ помітили ще одну кардинальну зміну в буднях принца Гаррі. Знаний британський гультяй після зустрічі з Меган Маркл не з'являється на гучних вечірках та відмовився від алкоголю. Однак інколи цю заборону дружини герцог Сассекський все ж порушує.

За словами інсайдерів, принц Гаррі потай від Меган пішов до бару The Sands End Pub у Фулхемі. Очевидець стверджує, що бачив герцога ввечері 30 січня, але через охорону жодного кадру йому так і не вдалось зробити.

Команда охоронців у цивільному провела Гаррі в бар, оточивши його, щоби до нього не чіплялися,
– розповів відвідувач закладу.

Відомо, що The Sands End Pub належить хрещеному батьку принца Гаррі, тому раніше королівський нащадок частенько проводив час саме у цьому закладі. На початку роману і Меган Маркл бувала у барі, де відпочивала з друзями. Та під час вагітності герцогиня Сассекська не прагне з'являтись у подібних закладах, відтак Гаррі змушений трішки порушувати її заборони.