Офіційне підтвердження новини про переїзд герцога та герцогині Сассекських повідомила особистий коментатор королівської сім'ї Емілі Ендрюс.

Читайте також: Меган Маркл вкотре порушила королівські правила: цікаві деталі

Молоде подружжя покинуть Кенсінгтонський палац на початку нового року. Цілком ймовірно, що принц Гаррі та Меган Маркл так раптово наважились на переїзд у зв'язку з вагітністю герцогині. До народження свого первістка пара повинна облаштуватись на новому місці.

Як повідомила коментатор королівської сім'ї Емілі Ендрюс, королева Єлизавета ІІ виділила для подружжя котедж у Віндзорі Фрогмор-гаус з красивими садами. Саме в тому маєтку відбулась приватна вечірка після весілля принца Гаррі та Меган Маркл.

На своїй сторінці у Twitter Емілі також розповіла, що 21-кімнатний маєток, у якому живуть герцог та герцогиня Глостерські, звільниться у наступному році. Саме на нього спочатку розраховувало молоде подружжя, однак брат Єлизавети ІІ не спішив переїжджати зі свого будинку, а пізніше стало відомо, що Гаррі та Меган теж не дуже хочуть ставати сусідами із принцом Вільямом та Кейт Міддлтон. А маєток Глостерських розташований поблизу будинку герцога та герцогині Кембриджських. Тому Гаррі та Меган вибрали для майбутнього проживання Фрогмор-гаус у Віндзорі. До кінця грудня там закінчаться ремонтні роботи і пара зможе переїжджати й облаштовувати свій будинок. В обраному ними котеджі нараховують десять кімнат, одну дитячу, тренажерний зал та студію йоги.