Представник Кенсінгтонського палацу заявив, що пара не мала офіційних відносин із обраними благодійними організаціями, натомість вибрала ті організації, які порушують питання, які на думку наречених є найбільш актуальними: спорт для соціальних змін, розширення прав жінок, збереження навколишнього середовища, безпритульність, ВІЛ та збройні сили, написало британське видання The Guardian.

Читайте також: 6 невідомих фактів з життя Меган Маркл

Серед семи організацій, яких обрали принц Гаррі та Меган Маркл є наступні: "Chiva" (Асоціація дитячого ВІЛ); "Криза"; "Фонд Міни Махила"; "Маленькі солдатики Скотті" – благодійна організація для дітей загиблих збройних сил; "StreetGames"; "Серфери проти стічних вод"; і "Фонд дикої природи Великобританії".

Представники організації "Криза", яка допомагає безпритульним людям, вже встигла подякувати нареченим:

"Ми дуже вдячні, що принц Гаррі та Маркл просять громадськість підтримати нас. Безпритульність є однією з найбільш актуальних питань нашого часу. Пожертвування допоможуть нам підтримати людей, щоб допомогти їм з житлом, роботою, освітою та консультаціями", – розповів Джон Спаркс, виконавчий директор "Кризи"

Нагадаємо, весілля принца Гаррі та Меган Маркл відбудеться 19 травня. Нещодавно Кенсінгтонський палац показав, як виглядають весільні запрошення, які принц Гаррі і Меган Маркл розіслали близько 600 гостям. На весіллі також побувають 3000 людей, які не мають відношення до королівської сім'ї.