Тиждень тому принц Гаррі отримав хвилю критики від користувачів. А причиною тому стала публікація відеоролику, в якому принца Гаррі начебто листується в месенджері з Джоном Бон Джові про його виступ на Іграх нескорених. Як виявилось, ця переписка була фейковою, а користувачі звинуватили принца Гаррі у неефективній рекламі.

Цікаво: Канада відмовляється оплачувати принцу Гаррі та Меган Маркл охорону

Втім, 28 лютого, запис принца Гаррі та Бон Джові у студії звукозапису Еббі-роуд у Лондоні все ж відбувся. Там британський принц та американець спільно записали пісню Unbroken, що перекладі означає "Незламний", і вона стане офіційним гімном параолімпійських Ігор нескорених.

Принц Гаррі і Бон Джові записали пісню Unbroken для Ігор нескорених / Instagram-Stories / @sussexroyal

На сторінці герцогів Сассекському в інстаграмі вже розмістили фрагмент пісні. "Я сказав, що спробую", йдеться в описі до відео з принцом Гаррі. На найцікавішому моменті, де дует разом починає співати, відео зупиняється.

На іншому відеоролику також можна побачити фрагменти створення пісні у студії, та спів хору Ігор нескорених.

Додамо, що Ігри нескорених пройдуть у травні (9-16) цього року в Гаазі, Нідерланди.

Що відомо про Ігри нескорених? Це міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі. Їх у 2014 році заснував британський принц Гаррі. Мета змагань – честь військових ветеранів, підтримка їх реабілітації та адаптаційна допомога людям, які були поранені та втратили здоров'я під час військової служби.