Нові фото представника монархії з'явились у твіттері Кенсінгтонського палацу. В офіційному повідомленні помічники принца Вільяма і Кейт Міддлтон вирішили вказати, що автором зйомки була знаменита мама іменинника. Герцогиня Кембриджська ще зі студентських років захоплюється фотографіями, тому часто влаштовує для своїх нащадків імпровізовані зйомки на природі.

Дивіться також Герцоги Кембриджські долучилися до акції в підтримку лікарів: чуттєве відео з трьома нащадками

Ймовірно, світлини принца Джорджа Кейт зробила в Норфолку, де подружжя з дітьми оселилось на час карантину. На кадрах маленький представник монархії позував зі щасливою усмішкою, що зворушило всіх прихильників королівської родини. Водночас у мережі не приховували захвату від схожості принца Вільяма та його сина Джорджа.

Принц Джордж святкує день народження
Принц Джордж святкує день народження / Фото Twitter / @KensingtonRoyal

Як святкуватимуть 7-річчя Джорджа

Королівська родина ніколи не дає коментарів щодо приватного життя. Відтак деталі святкування днів народження преса може отримати тільки від інсайдерів з палацу. Та існують в представників монархії правила, які вкрай рідко порушуються. Так, за традицією, принц Джордж на 7-річчя отримає привітання від своїх родичів телефоном та в мережі.

Ймовірно, Кейт Міддлтон і принц Вільям влаштують для іменинника закрите сімейне свято, адже через пандемію коронавірусу подружжю доведеться відмовитись від гучного застілля з дитячими розвагами. Герцогиня Кембриджська зазвичай дбає про раціон своїх трьох дітей, однак на їхні дні народження сама пече торт з кремом. Тому свято принца Джорджа не стане винятком, а маленький наступник престолу отримає в дарунок смачний десерт.

Та які ще сюрпризи королівське подружжя підготувало для первістка, наразі невідомо. На 6-ий день народження Джордж попросив у дарунок від батьків біноклі для стеження за птахами. Окрім цього, принц Вільям і Кейт Міддлтон придбали для дитини електричний автомобіль, про який він мріяв тривалий час.

Син принца Вільяма і Кейт Міддлтон
Син принца Вільяма і Кейт Міддлтон / Фото Twitter / @KensingtonRoyal

Принц Вільям
Принц Вільям з дітьми / Instagram / @kensingtonroyal