Знімки з'явились на інстаграм-сторінці принца та одразу ж потрапили до всіх світових ЗМІ. Принц Карл Філіп та його обраниця Софія вирішили показати нові фотографії, які підкорили прихильників ніжністю та розкішшю.

Дивіться також: Найефектніші весільні сукні в історії кіно: фото, які вражають

"Одного разу кожній людині потрібно зробити вирішальний вибір. Той самий, який сильно вплине на майбутнє. І для цього потрібна надзвичайна сміливість. Сміливість потрібна тільки для того, щоб вибрати не той шлях, що є легшим, а встати на важчу дорогу, яка є найвірнішою", – написав Карл Філіп до фото.

Принц Швеції до церемонії одруження
Принц Швеції до церемонії одруження / Фото Instagram / @prinsparet

Принцеса Софія
Принцеса Софія / Фото Instagram / @prinsparet

Королівське весілля у Швеції
Королівське весілля у Швеції / Фото Instagram / @prinsparet

Королівське весілля відбулось 13 червня 2015 року у церкві Слоттсчюрка, що в Стокгольмі. Принц Швеції Карл Філіп одружився зі звичайною дівчиною Софією, яка до заміжжя вивчала фінансову справу у США і працювала моделлю та інструктором з йоги. Така історія сучасної Попелюшки привернула увагу всього світу, а за трансляцією церемонії стежили мільйони людей.

Принц Карл Філіп та Софія вирішили не нехтувати королівськими традиціями: пара проїхала вулицями міста у старовинній кареті, вітаючись з усіма зустрічними. Окрім цього, принцеса Софія доповнила свій образ нареченої тіарою, взятою з королівської колекції прикрас.

Королівське весілля
Королівське весілля принца Карла Філіпа та Софії / Фото Instagram / @prinsparet


Принц і принцеса Швеції / Фото Instagram / @prinsparet

Принц Карл Філіп та Софія на святкуванні весілля
Принц Карл Філіп та Софія на святкуванні весілля / Фото Instagram / @prinsparet