Перше звернення принца Гаррі та Меган з'явилось на офіційному сайті благодійної організації принца Гаррі і Меган Маркл Archewell Foundation. Разом з ними також опублікували дитячі фотографії принца Гаррі з матір'ю принцесою Діаною та Меган з матір'ю Дорією Редлан.

До слова З Новим роком: як звучить перше привітання сина Меган Маркл і принца Гаррі – миле аудіо

"Я – син моєї матері. А я – матір нашого сина.

Ми віримо в краще, що є у людства. Тому що ми бачили краще в людях. Ми отримували співчуття і доброту як від наших матерів, так і від незнайомців. Таке легко випустити з уваги перед обличчям страху, труднощів і болю. Разом ми можемо вибрати сміливість, зцілення і об'єднання. Разом ми можемо зробити милосердя реальним.

Запрошуємо вас приєднатися до нас. Ми працюємо над створенням кращого світу", – йдеться у заяві подружжя.

Звернення принца Гаррі і Меган Маркл
Звернення принца Гаррі і Меган Маркл у Новий рік / Скріншот із сайту Archewell.com

Що відомо про Archewell Foundation?

Герцоги Сассекські повідомили про створення благодійного фонду ще навесні. Назвали вони його у честь свого сина Арчі, а також назва фонду перегукується із грецьким словом arche – "джерело дії". Цей фонд є некомерційним і запустили вони його наприкінці 2020 року. Він включає у собі проєкти спільно з Netflix і подкасти на Spotify, перший з яких вони оприлюднили перед Новим роком.

На вебсайті також вказано, що Archewell Foundation – це організація, яка "керує системними культурними змінами у всіх спільнотах".