Таку думку українська виконавиця Анастасія Приходько висловила у інтерв'ю виданню "Апостроф".

"Якщо б я стояла там, на лінії фронту, і бачила, що я захищаю таких людей, які їздять і розважають на різних преміях та концертах росіян, у мене б виникло питання: навіщо я тут стою? Якщо ми боремося, то всі разом! Чи нас тут кинули самих, щоб ми стояли, обороняли. А ви заробляєте гроші у тилу загарбника під виглядом "голубей мира". Мені це огидно. Так огидно, що ви навіть собі не уявляєте", – обурилась виконавиця.

Читайте також: Коли росіяни помиряться з українцями: думка Приходько

За словами Анастасії, вона теж хоче достойно заробляти собі на життя. І хоча вона мала всі можливості побудувати кар'єру у Росії, Приходько змогла відректися "від цього бруду".

У мене є повага до свого народу. Я поважаю кожного, хто бореться зараз за незалежність. Мені дуже шкода, що я існую поруч з українськими артистами, які під час війни їздять до Росії,
– додала співачка.

Щодо концертів українських виконавців у Росії, таких як Ані Лорак та Світлана Лобода, Приходько вважає, що це їхня справа. На її думку, зриви концертів "запроданців" в Україні самі ж виконавці використовують у своїх цілях – щоб потім приїхати у Росію жалітися, як в Україні "бандерівці" на них напали".

"Але коли ти розумієш, що тобі зірвуть концерт у Франківську, у Тернополі, у Львові, в Одесі, у Києві, ти маєш вибирати – плювати у своєму домі чи ні. І ще пам'ятати: в гостях довго не засиджуються, в гостях рано чи пізно теж попросять піти. І де ти будеш? У ср*ці!" – вважає Приходько.

До слова, на думку лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука, українські закони треба виконувати. Тож якщо виконавець незаконно виступав в анексованому Криму – зась на територію України.