Після нещодавньої скандальної новини про те, що прихильник Тейлор Свіфт підкинув їй гроші, які вкрав у банку, здавалось, нічого не здивує співачку. Однак її фанати натхненно "працюють" та вигадують для артистки все нові неприємні сюрпризи. Відтак Тейлор Свіфт вкотре потрапила в епіцентр резонансного скандалу, повідомляє PageSix.

Читайте також: Кішка Тейлор Свіфт взяла участь у флешмобі Вікторії Бекхем: курйозне фото

Так, у помешкання Тейлор Свіфт у Нью-Йорку, яке вона нещодавно придбала, вдерся 22-річний Роджер Альварадо. Чоловік розбив вікно та заліз до будинку. Непроханого гостя помітили сусіди, які й викликали правоохоронців.

У поліції стверджують, що Роджер Альварадо хотів пограбувати співачку. Однак під час злочину він вирішив прийняти душ та полежати на ліжку. Через химерну витівку прихильника Тейлор Свіфт вдалося спіймати. Згодом з'ясувалось, що це не перший злочин 22-річного хлопця, пов'язаний зі співачкою. Раніше він намагався зайти до її будинку, використавши лопату.

Відомо, що на час вторгнення зірка перебувала у від'їзді, тому довідалась про інцидент від правоохоронців. Це вже втретє за місяць хтось пробирається у маєток Тейлор Свіфт, тому, ймовірно, такі новини можуть стати для артистки звичним явищем. За словами інсайдерів, через таке порушення приватності співачка боїться повертатись додому.