“Коли почав говорити, хто з Вас читав Павло Глазового, скажіть, будь ласка? Вони замовчали. Я кажу, якщо почати Павла Глазового слухати по цьому радіо, його не можна недооцінити”, - сказав Президент України Віктор Янукович.

За словами Президента, депутати так і не створили головного - умов для того, щоб радіокомпанії мали можливість приймати від слухачів будь-які замовлення без лімітів. Тому не дивно, що закон так і не надійшов до Адміністрації на підпис Президенту.

“Закону в Адміністрації Президента нема. Чи він сюди надійде - це велике питання. Я думаю, що після того, як закон повернутий, як підпис Литвина відкликаний, я думаю, що депутати зрозуміють ті аргументи, які лягають на терези українських національних інтересів”, - сказала радник Президента України з гуманітарних питань Ганна Герман.

Нагадаємо, 3 листопада депутати ухвалили закон, який зменшує частку “національного аудіовізуального продукту” у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації - до обов’язкових 25%. До ухвалення закону українською мала бути половина ефіру.