Окрім самого маестро червоним килимом на лондонській Лестер Свер продефілював весь акторський ансамбль стрічки, а також її головний персонаж - жеребець на ім'я "Фаворит". Однак найбільші овації фанів все ж дісталися саме королівській парі.

"Я ніколи не зустрічався з Кейт до цього, а Вільяма бачив лише коли він був зовсім юним, тож дуже радий з ними зустрітися", - розповів режисер Стівен Спілберг.

“Це велика честь, що вони обоє завітали на цю чудову подію.. Я дуже хвилююсь, що вони тут”, - каже актор Джеремі Ірвін.

"Я в захопленні, адже сьогодні я маю можливість познайомити свою шестирічну доньку зі справжньою принцесою", - каже актор Девід Тьюліс.

Картина, нагадаємо, базується на бестселері дитячої новели Майкла Морпурго 1982 року. В центрі сюжету неймовірна історія дружби між хлопцем Альбертом та його розумним конем Джої. Події у фільмі відбуваються під час Першої Світової війни, яка розділяє друзів коли скакуна відправляють на фронт до Франції. Юнак, однак набираючись відваги також вирушає у бій, щоб відшукати і захистити вірного товариша.

“Я у захопленні від завзятості цього хлопця і тварини також, які з усіх сил прагнуть бути разом, дружбу між якими не змогла розрушити навіть війна. Для мене ця історія дуже натхненна і навіть романтична", - розповідає режисер Стівен Спілберг.

Цікаво, що головні ролі в одному з наймасштабніших голлівудських проектів виконали не надто відомі, однак дуже талановиті британські актори Девід Тьюліс, Емілі Уотсон та Джеремі Ірвін, для якого це взагалі перша роль у широкоформатному кіно. Відомому участю у кіноепопеї про Гаррі Поттера Тьюлісу дісталася геть крихітна роль у проекті, однак він зазначає, погодився б на будь-що заради співпраці із Спілбергом.

"Стівен, кілька років тому, пропонував мені роль собаки, до зйомок так і не дійшло, але я погоджувався тоді, і радий нам тепер вдалося попрацювати разом", - каже актор Девід Тьюліс.

Творці обіцяють, що фільм сподобається усім, як дітям так і дорослим. В українських кінотеатрах пригодницька драма з'явиться вже 26 лютого.