Пранкера звинувачують у хуліганстві через те, що у фіналі Євробачення-2017 під час виступу Джамали вибіг на сцену з прапором Австралії на плечах і оголив сідниці. Прокурор просив покарання у вигляді громадських робіт. Седюк із кваліфікацією злочину погоджується, однак про свій вчинок – не шкодує.

Читайте також: Українець спробував поцілувати сідниці Кім Кардашьян

"Я йшов на це свідомо. І не шкодую про те, що я вчинив. Але дуже добре розумію наслідки свого вчинку", – заявив пранкер в суді.

Серед наданих судді речових доказів був австралійський стяг, відеоматеріали інциденту на "Євробаченні-2017". Також серед перерахованого були названі довідки від нарколога.

Читайте також: Топ-5 найскандальніших пранків Віталія Седюка

Пранкер публічно попросив пробачення у Джамали, попри те, що зірка наголошувала – на пранкера вона не ображається, а претензії має лише до охорони та організаторів.

Якщо є люди, які образилися через мій вчинок – хотілось би вибачитися, що міг образити чиїсь почуття. І особисто перед Джамалою. Хоч вона й казала, що немає претензій, однак я зіпсував момент презентації пісні. Хоча вважаю, що це могло і позитивно позначитись на розкрутці пісні,
– резюмував Седюк.

Седюк запевнив, що більше не має намірів здійснювати скандальні пранки.

"Робити такого більше не буду. Мені 28, я хочу знайти роботу. Мені ж за пранки не платять", – додав він.

Виступ Джамали у фіналі Євробачення: фанат показав оголений зад

Нагадаємо, 15 травня Дніпровський районний суд Києва обрав Віталію Седюку запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання і зобов'язав здати закордонні паспорти.