У "Вечір кумирів" Lida Lee та Олексій Базела виконали драматичний пасадобль під хіт Тіни Кароль "Выше облаков". Чи не вперше співачка оголила свою тендітну душу, а судді назвали постановку їхнім найкращим номером за весь шлях на "Танцях з зірками".

До теми "Танці з зірками 2021" 6 випуск: Харлан і MELOVIN розплакались, а Логай привів бабусю й дідуся

Суворе журі нагородило пару високими балами, вони опинились у трійці лідерів 6 ефіру. Однак голосування глядачів було непередбачуваним – Lida Lee та Олексія Базелу підтримали найменше. Вони назавжди попрощались з головним паркетом країни.

Lida Lee та Олексій Базела на "Танцях з зірками" / Фото з інстаграму проєкту

Реакція мережі на виліт Lida Lee та Олексія Базели

У мережі розгорнули цілий флешмоб під тегом "Поверніть Ліду на "Танці". Фани протестують проти результатів глядацького голосування. Вони вимагають повернути Lida Lee та Олексія Базелу в проєкт, адже пара гідна фіналу:

  • "Вони треті в таблиці, вони мали б бути у фіналі. Це просто нечесно";
  • "Як тепер вірити в справедливість цього проєкту";
  • "Судді оніміли. Ясна річ, ви навіть у зоні ризику не мали стояти";
  • "Шоу робить рейтинги на вашому вильоті. Ви найкращі, тільки вперед";
  • "Ти повинна була бути у фіналі, глядачі шоковані. Але всі ці шоу на те й шоу. Ти гідна більшого. Не зупиняйся, вперед";
  • "Ви найкращі й улюблені, без вас сезон вже не той".

Я й подумати не могла, що побачу таку кількість добрих слів, підтримки, а головне – бажання бачити нашу пару далі. Скільки всього хотілось станцювати й розповісти вам, але ж це тільки початок,
– прокоментувала Lida Lee.

Скриншот з інстаграм-сторіс Lida Lee